مدیر کل دفتر امور اجتماعی
و فرهنگی

سید کمال الدین حسینی  

    .
۱۳۹۷/۰۲/۰۵

در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد جوانان استان عنوان شد:

اگر ما نتوانیم برای نوجوانان و جوانان خود برنامه‌ریزی کنیم دیگران برای آنها برنامه‌ریزی می‌کنند

اگر ما نتوانیم برای نوجوانان و جوانان خود برنامه‌ریزی کنیم دیگران برای آنها برنامه‌ریزی می‌کنند

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد جوانان استان و اوقات فراغت به ریاست مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار شد.
مدیر کل امور اجتماعی  و فرهنگی استانداری در این جلسه با اشاره به ضرورت برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت جوانان گفت: اوقات فراغت یکی از موضوعات مهم ستاد ساماندهی امور جوانان است که باید در تمام ایام سال مورد توجه باشد اما به لحاظ اینکه در فصل تابستان بیشتر جوانان بیکار هستند این موضوع باید بیش از هر زمان دیگری مورد توجه باشد بنابراین از تمامی دستگاه‌ها تقاضا می‌شود برنامه‌های پیشنهادی خود برای اوقات فراغت تابستان را ارائه کنند.
حسینی افزود: این موضوع بسیار حائز اهمیت است و اگر ما نتوانیم برای نوجوانان و جوانان خود برنامه‌ریزی کنیم دیگران برای آنها برنامه‌ریزی می‌کنند.
حسینی بیان کرد: یکی از ضعف‌هایی که در زمینه اوقات فراغت وجود دارد بحث اطلاع‌رسانی است و شیوه‌های اطلاع‌رسانی که داریم اندکی مشکل دارند.
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی با اشاره به لزوم زدودن خستگی از جوانان به شاد و مفرح بودن برنامه های اوقات فراغت تاکید کرد و  با اشاره به برنامه‌های اوقات فراغت گفت: فراغت، ارتقاء سطح زندگی است و قرار است خروجی از آن حاصل شود که سبب نشاط افراد شود..
وی در ادامه فعالسازی ستاد ساماندهی امور جوانان را مورد تاکید قرار داد و ارائه دستور کارهای قوی و استفاده از ظرفیت های بدون استفاده سازمان ها با توجه به استقبال مردم از برنامه ها و تلاش برای تشکیل خانه جوان شهرستان ها و همکاری بین بخشی موثر بین دستگاه ها را لازمه پیشبرد برنامه های ستاد جوانان و اوقات فراغت دانست.
در این جلسه معاونین و کارشناس اداره کل ورزش و جوانان به ارائه گزارش در مورد برنامه های سال 97 پرداختند


منبع : اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی
تعداد بازدیدها : ۴۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان