سعید صالح مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی


    .
۱۳۹۷/۰۸/۰۲

در مراسم معارفه مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مدیریت را بیست سال جوان تر کردیم

طی حکمی از سوی استاندار خراسان رضوی؛ مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی منصوب شد.
براساس حکم علیرضا رشیدیان؛ سعید صالح که پیش از این معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی بود به سمت مدیرکل این دفتر منصوب شده است.
در مراسم معارفه مدیر کل جدید امور اجتماعی و فرهنگی استانداری که با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی و جمعی از مدیران کل ستادی برگزار شد نوروزیان ضمن تشکر از کارشناسان دفتر امور اجتماعی و فرهنگی که در مدت نبود مدیر کل همه وظایف را به نحو احسنت انجام دادند و نگذاشتند در کار خلعی ایجاد شود افزودند:جایگاه دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی در مجموعه دفاتر ستادی جایگاه رفیعی است و از دفاتری است که همیشه در این مجموعه حرفی برای گفتن داشته است و باعث سربلندی مجموعه استان است که حتی در وزارت کشور هم حرفی برای گفتن دارد.
نوروزیان افزود: ما هم در پیروی از سیاست جوانگرایی دولت که بسیار ارزشمند است آقای صالح را به عنوان مدیر کل این مجموعه انتخاب کردیم و همه مشاهده می کنیم که مدیریت 20 سال جوانتر شده است.
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی ضمن تشکر از دکتر صالح ایشان را فردی جوان ،با انگیزه و بسیار جدی در کار معرفی کردند و اظهار امیدواری کردند که دفتر اجتماعی با نیرو و توان مضاعف در پیروی از منویات مقام معظم رهبری در پیشبرد سیاست های دولت گام بردارد.
در ادامه صالح مدیر کل جدید دفتر اجتماعی و فرهنگی ضمن تشکر از اعتماد مجموعه استانداری به ایشان و تشکر از زحمات مدیر کل قبلی تقویت نظام اجتماعی را راه حل برون رفت کشور از مشکلات فعلی دانستند و طراحی سیاست گذاری برای دستگاه های زیر مجموعه از مسیر هیئت اندیشه ورز،انجام پروزه های میدانی با همکاری سمن ها و هم افزایی دستگاه ها با همدیگر را از برنامه های خود در دفتر اجتماعی اعلام کردند.
در پایان این جلسه نوروزیان با تسلیم حکم مدیر کل اجتماعی برای آقای صالح آرزوی توفیق و سلامتی کردند.


منبع : اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۵۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان