سید حمید موسوی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی

Link group not found.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰

در اولین پیش جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل ها مطرح شد:

تاکید بر برقراری منظم جلسات شورای توسعه و حمایت از تشکل ها

اولین پیش جلسه دبیرخانه شورای توسعه و حمایت از تشکل ها با حضور مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی واعضای مدعو در محل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی بمنظور تمهید مقدمات برگزاری اولین دوره انتخابات نماینده سازمان های مردم نهاد در شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه صالحی عارف معاون تشکل ها و سازمان های مردم نهاد  ضمن تبریک هفته پژوهش و فناوری به تشریح وتبیین آیین نامه جدید تشکل های مردم نهاد  و شورای توسعه و حمایت از تشکل ها پرداخت.
 صالحی افزود: سمن ها به عنوان نهادی مؤثر در ترغیب و تشویق و ایجاد شرایط مشارکت مردم در فعالیت های جاری بوده و خوشبختانه از قبل احساس مسئولیت اجتماعی شهروندان محترم تاکنون سازمان های مردم نهاد استان اکثرا دارای وضعیت فعال می باشد واز این منظر دارای جایگاه ویژه در کشور هستیم.
در ادامه موسوی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی گفت: سیکل صدور کسب مجوزازطریق وزارت کشور دنبال می گردید وبا وضع دستورالعمل جدید وتسهیلاتی که معمول گردیده نظارت وپیگیری امور به شورای توسعه و حمایت از تشکل ها استان تفویض اختیار گردیده که علاوه برکسب مجوز نظارت معمول را بر فعالیت تشکل های فعال استان عهده دار خواهندبود.
موسوی ادامه داد:البته این موضوع هنوز نیاز به کار کارشناسی دارد و باید چهار دستگاه عضو که در آئین نامه شورای توسعه و حمایت از تشکل ها آمده است جلسات کارشناسی را بصورت جدی برگزار کنند و برآیند آن ها در جلسه اصلی با حضور معاون محترم سیاسی امنیتی اجتماعی طرح موضوع شود.
گفتنی است شورای توسعه تشکل های مردم نهاد با ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی، دبیری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و با حضور روسای ادارات ورزش وجوانان، گردشگری ومحیط زیست ، اداره کار وتعاون ورفاه اجتماعی و نماینده تشکل های مردم نهاد که درانتخاباتی با رأی سازمان های مردم نهاد شهرستان تعیین می گردد ، شروع به کار می نماید.


منبع : اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی
تعداد بازدیدها : ۳۴۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۲۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۹۱۷۲۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۶ نفر
آماربازدیدکنندگان