سید حمید موسوی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی

Link group not found.
۱۳۹۹/۰۲/۲۷

حضور مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی در رزمایش همت جوانانه کمک مومنانه

در راستای اجرای اوامر مقام معظم رهبری، برای حمایت از مردم کشورمان که در اثر بیماری کرونا در تنگناهای مالی و معیشتی قرارگرفته بودند، وزارت ورزش و جوانان برنامه‌ای تحت عنوان رزمایش همت جوانانه کمک مومنانه در سطح کشور آغاز کرد.
در این رزمایش فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد :خراسان رضوی با محوریت سازمان‌های مردم نهاد و هیئت‌های ورزشی کارش را از ابتدای ماه رمضان شروع کرد، و توانست در سطح کشور بتواند درخشش غیرقابل تصوری داشته باشد و با تامین ۵۶ هزار بسته معیشتی رکورد خوبی به دست آورد.
وی افزود: در سطح کشور حدود ۲۳۰ هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع شده است، که حدود ۲۵ درصد از کل این اقدامات کشور در خراسان رضوی صورت گرفته است و تلاش سازمان‌های مردم نهاد و هیئت های ورزشی و ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها باعث شد  حدود ۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان برای تهیه این بسته های معیشتی هزینه شود،  این اعتبار از محل کمک خیرین در سطح سازمان های مردم نهاد و هیئت‌های ورزشی انجام شد.
همچنین در این رزمایش موسوی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی ضمن تقدیر و قدردانی از این اقدام ورزش و جوانان استان و مدیر کل ورزش گفت: این رزمایش قدم دیگری از ارادت جوانان خراسان رضوی و هیئت های ورزشی استان به مقام معظم رهبری برای کمک به مردم کم بضاعت را نشان می‌دهد و امیدوارم بتوانیم آثار و تبعات بیماری کرونا را با برگزاری هر چه بیشتر این رزمایش ها کمتر کنیم.
موسوی اظهار داشت: اجرای طرح کمک مومنانه در واقعی اقدامی است تا با کمک خیرین بتوانیم ضمن کاهش بخشی از مشکلات آسیب دیدگان لبخند شادی را بر چهره آنها بنشانیم.
وی بیان کرد: کسانی که در همه صحنه‌ها با مشارکت مؤثر و خوب درخشیده اند این بار نیز که شرایط کشور ویژه است باید در صحنه باشند تا به کمک همدیگر این دوران را با تدبیر و همدلی پشت سر بگذاریم.
منبع : اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی
تعداد بازدیدها : ۳۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۰۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۹۱۷۰۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۵ نفر
آماربازدیدکنندگان