سید حمید موسوی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی

Link group not found.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹

در دومین جلسه شورای اطلاع رسانی استان عنوان شد:

در پازل امنیتی اقتصادی و اجتماعی کشور همه نقش دارند.

 
جلسه شورای اطلاع رسانی استان ظهر 8/10/98 با ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی در محل دفتر معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی در این جلسه گفت: تشکیل شورای اطلاع رسانی استان در آستانه انتخابات فرصت مغتنمی است که با هم افزایی و هماهنگی بیشتر بین رسانه ها، خدمات نظام اسلامی و دولت در حوزه های مختلف به نحو احسن به اطلاع مردم برسد.
وی اطلاع رسانی صحیح و به موقع را از مهم ترین وظایف شورای اطلاع رسانی استان دانست و گفت: شورای اطلاع رسانی باید فعالانه در جهت انعکاس به موقع و دقیق دستاورد ها و عملکرد دولت در شرایط فعلی که نظام مورد هجمه معاندین قرار گرفته تلاش کند و با روشنگری و تبیین شرایط واقعی اجازه ندهد رسانه های معاند، افراد یا جریاناتی با سیاه نمایی، ناامیدی را در میان مردم ترویج دهند و از این شرایط بر علیه کشور استفاده کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تصریح کرد: رسانه ها اخبار و وقایع کشور را صریح عنوان کنند تا مردم به سراغ رسانه های بیگانه نروند و در این زمینه اطلاع رسانی دقیق و آگاهی بخشی به مردم، ضمن خنثی کردن اخبار کذب و نادرست، امید و اعتماد عمومی را در جامعه نیز ارتقا می بخشد.
وی همچنین بر لزوم حمایت مدیران و مسئولان از دفاتر رسانه ای تاکید کرد و گفت: مسئولان استانی در جهت تبیین دستاورد های دولت گزارش عملکرد حوزه خود را در اختیار رسانه‌ها قرار دهند.
جعفری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت بیش از 6 هزار کانال معاند در فضای مجازی و فعالیت بیش از 150 هزار نفر در کار رسانه ای بر علیه نظام افزود: هدف این رسانه ها تحریک مردم در شرایط فعلی است و رسانه های استان باید تولید محتوا داشته باشند و در این زمینه به صورت درون استان فعالیت کنند.
جعفری هدف فراخوان های متعدد فعلی دشمنان بر علیه نظام را پرت کردن توجه از مسائل اصلی دانست و ادامه داد: از این طریق می خواهند همه نهاد های مسئول را درگیر کنند و به موقع به فراخور نیازشان ضربه را بزنند و در این شرایط مسئولیت رسانه ها این است که روشنگری کنند و در بیان واقعیت های کشور هم جانب مردم و هم مسئولین را در نظر بگیرند.
گفتنی است در جلسه آتی شورا، قرار  بر این شد اعضای کمیته‌های چهارگانه ذیل شورای اطلاع‌رسانی موارد کلیدی و درون استانی را احصا  کنند و در جلسه ارائه نمایند.منبع : اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی
تعداد بازدیدها : ۴۷۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان