۱۴۰۰/۰۶/۱۴

برنامه استاندار خراسان رضوی در این هفته یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید؛

بازدید از ۲ واحد تولیدی مرتبط با صنایع پزشکی/ اولویت معتمدیان: تحرک بخشی و شتابدهی تولیدات صنایع پزشکی در راستای بسیج امکانات برای مقابله با کرونا

استاندار خراسان رضوی در چهارچوب برنامه یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید به سراغ دو واحد تولیدی تجهیزات پزشکی رفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در برنامه یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید ‌این هفته از واحدهای داروسازی کیمیاگر طوس و گروه تولیدی‌ پزشکی ورید بازدید کرد و ضمن بررسی نیازهای آنان، دستورات مقتضی و سازنده‌ای را برای برطرف سازی موانع پیش روی این واحدها صادر کرد.

گفتنی است؛ شرکت داروسازی کیمیاگر طوس با میزان اشتغالزایی برای ۵۰ نفر در زمینه تولید محصولاتی نظیر محلول‌های ضد عفونی کننده، الکل‌ها، شربت، کپسول گیاهی و غیره فعالیت می‌کند.

این شرکت هم‌اکنون به تعدادی از کشورهای همسایه، صادرات انجام می‌دهد و در صورت تسهیل فرآیند صادرات، امکان افزایش تولید محصولات تا ۵۰ درصد را خواهد داشت.

لازم به ذکر است؛ گروه تولیدی پزشکی ورید دیگر مجموعه مرتبط با صنایع پزشکی بود که استاندار خراسان رضوی از آن بازدید کرد.

این واحد در زمینه تولید سرنگ و انواع تجهیزات یک بار مصرف پزشکی فعالیت می‌کند و زمینه اشتغال ۲۲۰ نفر را فراهم کرده است.

شایان ذکر است؛ استاندار خراسان رضوی در حاشیه بازدید از این دو واحد تولیدی اولویت خود را تحرک بخشی و شتابدهی تولیدات صنایع پزشکی در راستای بسیج امکانات برای مقابله با کرونا عنوان و بر پشتیبانی همه جانبه مدیریت استان از کادر درمان تاکید کرد.

قابل ذکر است؛ محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در ادامه برنامه یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید، عصر امروز ملاقات‌های جداگانه‌ای با سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی خواهد داشت تا مشکلات آنان را تسهیل کند.

گفتنی است؛ همزمان با دستور ریاست جمهور مبنی بر بکارگیری تمامی ظرفیت‌های استان خراسان رضوی برای مقابله با کرونا، قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با کرونا استان توسط استاندار خراسان رضوی تشکیل شد که پیرو آن به صورت ۲۴ ساعته اوضاع استان به لحاظ شیوع بیماری و تامین تجهیزات مورد نیاز کادر درمان و بیماران رصد و در صورت کمبود تامین خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۶۶۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید