۱۴۰۰/۰۶/۱۵

دیدار استاندار خراسان رضوی با تعدادی از فعالان اقتصادی/«مقابله با کرونا» محور برنامه‌ این روزهای معتمدیان

استاندار خراسان رضوی در راستای یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع زدایی از تولید با تعدادی از فعالان اقتصادی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در این دیدارها که به صورت جداگانه برگزار شد ضمن گفت‌وگو با فعالان اقتصادی به صورت جداگانه، دستور تسریع در حل مشکلات آنان را صادر کرد.

نمایندگان شرکت قطعات محوری خراسان در زمینه تولید پلوس محصولات ایران خودرو، شرکت آبادیس سلامت در زمینه سامانه هوشمند دارویی «دواجو» و موسسه سلمان فارسی در زمینه فناوری اطلاعات و هوشمندسازی از جمله فعالان حاضر در این دیدارها بودند.

گفتنی است؛ شرکت آبادیس سلامت در زمینه بکارگیری سامانه هوشمند دارویی تحت عنوان «دواجو» فعالیت می‌کند که راه حل تامین دارو و اقلام داروخونه‌ای است.

این سامانه به عنوان یک سامانه صد درصد رایگان، امکان حذف مراجعات غیرضرور به داروخانه‌ها را فراهم می‌کند. همچنین کاهش تجمعات و اطمینان از موجود بودن اقلام دارویی، آرایشی و بهداشتی قبل از مراجعه را به کاربر ارائه می‌دهد که از این حیث قابل توجه است.

گفتنی است؛ استاندار خراسان رضوی در دیدار با نماینده این شرکت ضمن حمایت از تدوین و تهیه این سامانه، دستور حل موانع پیش روی را صادر نمود.

لازم به ذکر است؛ نماینده موسسه سلمان فارسی در زمینه فناوری اطلاعات و هوشمندسازی دیگر شرکتی بود که در این نشست پتانسیل‌ها و مشکلات خود را با استاندار خراسان رضوی در میان گذاشت.

قابل ذکر است؛ این شرکت تاکنون سامانه‌های بسیاری را طراحی و اجرا کرده که در این رابطه موضوع «کرونا» بخشی از کارکردهای این شرکت است.

سامانه تخصصی اصناف در زمینه آموزش و پیشگیری بیماری کرونا، اطلاع رسانی بهداشتی و توسعه کسب و کار الکترونیکی اصناف در ایام محدودیت‌های کرونایی و سامانه کسبه و تجار برای کاهش زیان‎ها در ایام کرونایی تنها بخشی از نمونه فعالیت‌های این مجموعه است که معتمدیان قول مساعدی را برای پیگیری درخواست‌های این شرکت داد.

همچنین شرکت قطعات محوری خراسان که در زمینه تولید پلوس محصولات ایران خودرو فعالیت می‌کند، درخواست ارائه تسهیلات داشت که بدین منظور استاندار خراسان رضوی قول مساعد برای حل مشکلات این مجموعه را داد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۷۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید