۱۴۰۰/۰۶/۲۱

بیست و هفتمین یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید، بهانه‌ای برای پویایی و رونق تولید استان/بازدید استاندار خراسان رضوی از ۳ واحد تولیدی/معتمدیان به سراغ بزرگترین کارخانه تولید قهوه فوری در خاورمیانه رفت/بیش از ۶۰ درصد مشکلات صنایع طی ۶۸ بازدید استاندار برطرف شد

استاندار خراسان رضوی در قالب برنامه یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید، از سه واحد تولیدی بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی، در جریان برنامه یکشنبه‌‌های پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید، از صنایع قهوه پارت سازان "مولتی کافه"، شرکت فجر پارسیان و شرکت حسام صنعت شرق بازدید و برای برطرف سازی موانع پیش روی این شرکت‌ها دستورات لازم را خطاب به مدیران مربوطه صادر کرد.
استاندار خراسان رضوی در حاشیه این بازدیدها با اشاره به اینکه امروز شاهد بیست و هفتمین برنامه یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید هستیم، اظهار کرد: طی بازدید از صنایع تولیدی و واحد‌های صنعتی که از ماه‌ها پیش آن را آغاز کرده‌ایم، موانع بسیاری شناسایی و دستوراتی سازنده برای حل کمبودهای واحدها صادر گردید که در همین رابطه تاکنون بیش از ۶۰ درصد مشکلات صنایع بازدید شده، حل و مرتفع شده است.
گفتنی است؛ صنایع قهوه پارت سازان (مولتی کافه) که استاندار خراسان رضوی امروز از آن بازدید کرد، با استفاده از تکنولوژی انحصاری، به عنوان اولین و تنها کارخانه تولیدکننده قهوه فوری در ایران و بزرگترین در خاورمیانه، از سال ۱۳۸۴ نصب ماشین آلات را با سرمایه ‌گذاری بالغ بر ۴۲ میلیون دلار آغاز و پس از اتمام تولید آزمایشی، از ابتدای سال ۱۳۸۸ تولید انبوه و صادرات محصولات را در سرلوحه کار خود قرار داد.
لازم به ذکر است؛ شرکت فجر پارسیان دوم واحد تولیدی بود که معتمدیان از آن بازدید کرد. این واحد در زمینه تولید محصولاتی همچون نهاده‌های کودی، کودهای سولفات آمونیوم، انواع کودهای ماکرو، میکرو و کودهای زیستی فعالیت می‌کند و ظرفیت تولید ۳۰۰ تن در روز و حدود ۹۰۰۰ تن را در ماه دارا است.
شایان ذکر است؛ شرکت حسام صنعت شرق سومین و آخرین واحد تولیدی بود که استاندار خراسان رضوی از آن بازدید به عمل آورد.
این شرکت از سال ۱۳۸۲ تولید خود را در زمینه طراحی و تولید انواع چراغ، پایه چراغ‌های پاکی و روشنایی در فضایی نزدیک به ۵۰ مترمربع و با ۳ نفر نیرو آغاز نمود و در حال حاضر در محیطی استیجاری با مساحت ۱۷۰۰۰ مترمربع و با بکارگیری ۱۷۵ نفر نیرو مشغول به کار است.
قابل ذکر است؛ معتمدیان با احصای نیازها و مشکلات این سه واحد تولیدی، قول مساعد برای پیگیری و رفع آن‌ها داد و از مدیران مربوطه خواست تا حصول نتیجه نهایی به صورت مستمر در کوتاه‌ترین زمان ممکن، گزارش عملکرد خود را به وی ارائه دهند.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۴۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید