۱۳۹۹/۰۲/۲۷

حضور مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی در رزمایش همت جوانانه کمک مومنانه

در راستای اجرای اوامر مقام معظم رهبری، برای حمایت از مردم کشورمان که در اثر بیماری کرونا در تنگناهای مالی و معیشتی قرارگرفته بودند، وزارت ورزش و جوانان برنامه‌ای تحت عنوان رزمایش همت جوانانه کمک مومنانه در سطح کشور آغاز کرد.
در این رزمایش فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد :خراسان رضوی با محوریت سازمان‌های مردم نهاد و هیئت‌های ورزشی کارش را از ابتدای ماه رمضان شروع کرد، و توانست در سطح کشور بتواند درخشش غیرقابل تصوری داشته باشد و با تامین ۵۶ هزار بسته معیشتی رکورد خوبی به دست آورد.
وی افزود: در سطح کشور حدود ۲۳۰ هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع شده است، که حدود ۲۵ درصد از کل این اقدامات کشور در خراسان رضوی صورت گرفته است و تلاش سازمان‌های مردم نهاد و هیئت های ورزشی و ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها باعث شد  حدود ۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان برای تهیه این بسته های معیشتی هزینه شود،  این اعتبار از محل کمک خیرین در سطح سازمان های مردم نهاد و هیئت‌های ورزشی انجام شد.
همچنین در این رزمایش موسوی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی ضمن تقدیر و قدردانی از این اقدام ورزش و جوانان استان و مدیر کل ورزش گفت: این رزمایش قدم دیگری از ارادت جوانان خراسان رضوی و هیئت های ورزشی استان به مقام معظم رهبری برای کمک به مردم کم بضاعت را نشان می‌دهد و امیدوارم بتوانیم آثار و تبعات بیماری کرونا را با برگزاری هر چه بیشتر این رزمایش ها کمتر کنیم.
موسوی اظهار داشت: اجرای طرح کمک مومنانه در واقعی اقدامی است تا با کمک خیرین بتوانیم ضمن کاهش بخشی از مشکلات آسیب دیدگان لبخند شادی را بر چهره آنها بنشانیم.
وی بیان کرد: کسانی که در همه صحنه‌ها با مشارکت مؤثر و خوب درخشیده اند این بار نیز که شرایط کشور ویژه است باید در صحنه باشند تا به کمک همدیگر این دوران را با تدبیر و همدلی پشت سر بگذاریم.
منبع : اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی
۴۹۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید