۱۳۹۹/۰۵/۲۲

پیام تبریک مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی به مناسبت روز تشکل ها و مشارکت اجتماعی

به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ مردادماه روز تشکل ها و مشارکت اجتماعی سید حمید موسوی "مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی در پیامی این روز را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است :«بسم الله الرحمن الرحیم»
بدون تردید مشارکت های اجتماعی و حضور مردم در صحنه های مختلف جلوه ای موثر، پسندیده و از مهمترین ابزارهای توسعه و تعالی است و این امر پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به رکن اساسی در کشور تبدیل شده و همواره مورد اعتنا و توجه بوده است.
توسعه پایدار جوامع در تمامی عرصه ها میسر نمی گرددجز با همراهی تشکل هایی که برخاسته از بطن مردم هستند . توانایی این سازمان‌ها در ابتکار و خلاقیت، انعطاف‌پذیری بالا، پاسخگویی سریع‌تر به نیاز‌های محلی و منطقه‌ای، دسترسی بیشتر به گروه‌های هدف و آسیب‌پذیر، ارائه خدمات مناسب، انتقال سریع مطالبات مردمی به مسئولین و پیگیری تا حصول نتیجه، آن‌ها را به‌عنوان همراهان قدرتمند دولت در نیل به اهداف توسعه پایدار معرفی می‌کند. امید است از طریق تعامل سازنده میان دولت و تشکل های مردمی بتوان سبب ساز پیوند هر چه بیشتر دولت و ملت شد و زمینه را برای نقش آفرینی سمن ها و مشارکت مردم در پیشبرد هر چه بهتر امور فراهم ساخت.
 اینجانب22مردادماه روز تشکل ها و مشارکت اجتماعی را به همه همدلان گمنام و پرتلاش تشکل های غیر دولتی که  با اندیشه نیک و پراکندن عطر همدلی یاریگر هم نوعان هستند تبریک عرض نموده بهروزی و دوام توفیقات فعالین این عرصه را از درگاه خدای سبحان آرزومندم
 
 


منبع : اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی
۱۰۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید