شیوا خوش نسب مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی

Link group not found.
۱۴۰۱/۰۲/۱۱

بیانیه شیوا خوش نسب به مناسبت ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر:

قطره عرق بدن کارگر، مثل قطره خون شهیدان در راه خداست.

وَأَنْ لَیْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ 
کارگران از شریف‌ترین و مؤثر ترین طبقه اجتماع هستند که با زحمت و تلاش فراوان باعث حرکت چرخه‌های اقتصاد جامعه و امتداد رگه‌های زندگی می‌شوند. به همین علت در تقویم جهانی، روز اول ماه می که برابر با ۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ است با هدف ارج نهادن به کارگران به عنوان روز کارگر نامگذاری شده است.
.بزرگداشت روز کارگر در ایران اسلامی برخاسته از مبانی اعتقادی، دینی و ارزش های ملی است، آنگونه که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: قطره عرق بدن کارگر، مثل قطره خون شهیدان در راه خداست.
بی تردید رمز پیشرفت و توسعه ی پایدار یک کشور سرمایه ی انسانی کارآمد، اندیشه خلاق و نبوغ سرشار است و کارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی و در سنگر کار و تولید، با صبر و اعتقادی راسخ به عنوان نیروی محرکه‌ی چرخه‌‌ی اقتصاد، نقشی برجسته و ویژه‌ ایفا می کنند.
چنین مردان و زنان شریفی شایسته تکریم و تجلیل هستند و بر همه مسئولان واجب است همه مساعی خود را در حل مشکلات و رفع دغدغه ها و مطالبات این قشر شریف به کار بندند.اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تمامی مجاهدان کارزار تلاش و سازندگی، فرارسیدن روز جهانی کارگر را به همه کارگران شریف و زحمتکش تبریک می گویم و امیدوارم با پیروی از خط مشی رهبر معظم انقلاب و در مسیر پیشبرد اهداف عالیه دولت مردمی با همت ستودنی، حرکت جهادی و تلاش مضاعف این سربازان گمنام عرصه کار و تلاش، و فصل الخطاب قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان بهترین سند و راهنما، در سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها، شاهد ارتقای امنیت شغلی کارگران، افزایش بهره‌وری در تولید، اعتلای عمران و آبادانی ایران عزیز اسلامی و رونق اقتصادی کشور باشیم.


منبع : اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی
۸۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان