شیوا خوش نسب مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی

Link group not found.
۱۴۰۱/۰۲/۱۸

در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی، عفاف و حجاب عنوان شد:

استان خراسان رضوی می بایست در بحث عفاف و حجاب در بین رتبه های برتر کشور قرار گیرد .

️  جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی، عفاف و حجاب با حضور شیوا خوش نسب سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و دیگر اعضای این ستاد در سالن اجتماعات استانداری تشکیل گردید .
 
در ابتدای جلسه شرکت کنندگان حاضر در جلسه در خصوص وضعیت عفاف و حجاب در ادارات استان و درسطح شهر و فرایند ارزیابی و نحوه جمعبندی گزارشات پیشنهاداتی مطرح نمودند‌.
 
سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اظهار داشت: ارزیابی عفاف و حجاب از طرف سازمان امور اجتماعی کشور و به استناد بند ۹ وظایف وزارت کشور و مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به عنوان دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی  وعفاف و حجاب استان ابلاغ شده است و به عنوان یکی از وظایف مهم این ستاد باید با دقت انجام پذیرد.
وی افزود: استان خراسان رضوی می بایست در بحث عفاف و حجاب در بین رتبه های برتر کشور قرار گیرد و رویکرد ترغیب و تشویق  در اولویت عفاف و حجاب شهروندان قرار گیرد و به منظور کاهش آمار برخی آسیبهای اجتماعی تلاش کنیم  و در مواردی که آمار این آسیب ها بیشتر است اقدامات عملیاتی با تعامل و هماهنگی کلیه ادارات صورت گیرد.
خوش نسب گفت :آنچه امروز در جامعه وجود دارد و باعث آزار همه ما می گردد آسیبهای اجتماعی است و همه ما باید کمک کنیم تا بتوانیم بخشی از معظلات را حل نماییم.
وی افزود: موضوع ارزیابی حجاب از سوی ستاد صیانت از حقوق امنیت عمومی در سایر دستگاه‌ها و نهادها و حتی بخش‌های خصوصی و دفاتر شرکتها و غیره نیز انجام می‌شود.
خوش نسب ادامه داد: سال گذشته بررسی موضوع عفاف و حجاب از سوی تیم‌های بازرسی در تمامی دستگاه‌ها و ادارات استان انجام گردید و طی این ارزیابی تحقیق و بررسی از کلیه دستگاههای اجرایی، نهادهای عمومی و انقلابی، بانک ها و کارخانجات استان انجام شد و نتایج آن به زودی پس از تایید هیات داوران جمع بندی و به سازمان امور اجتماعی کشور و  کلیه دستگاههای ذیربط در سطح کشور و استان ابلاغ خواهد شد.


منبع : اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی
بازدید : ۴۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان